Produkcja


Dzięki własnemu zapleczu technicznemu wyposażonemu w nowoczesne maszyny do obróbki stali jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres usług. W tym prefabrykację elementów instalacji oraz konstrukcji, produkcję maszyn, urządzeń, podzespołów, a także produkcją detali oraz elementów konstrukcji do których wykorzystywana jest stal nierdzewna, stal węglowa, gatunkowa i metale kolorowe.

Produkujemy instalacje sanitarne tj. przepompownie i tłocznie zarówno do ścieków komunalnych jak również do wód opadowych oraz drenażowych.

Kolejną grupą produktów są elementy pompowni tj armatura hydrauliczna w tym szybkozłącza hydrauliczne, zawory zwrotne, odcinające; a także zbiorniki, układy sterowania w tym skrzynki sterujące pracą pompy oraz różnego rodzaju regulatory poziomu cieczy np. pływaki, Hydrosondy.

Świadczymy również usługi w zakresie montażu i uruchomienia technologii pompowni oraz przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz napraw.

Oferujemy Państwu usługę oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni z zanieczyszczeń metodą strumieniowo-ścierną - usługa piaskowania. Po przeprowadzeniu procesu piaskowania, powierzchnia jest w pełni gotowa do dalszej obróbki (np. malowania proszkowego- już wkrótce).

W naszej ofercie znajdują się również usługi z zakresu obróbki metali, jak: grawerowanie i znakowanie laserowe, cięcie laserowe i wodne metali: aluminium, stal nierdzewna, stal konstrukcyjna, inne materiały oraz gięcie na prasie 3000 mm.

W ostatnim czasie ze względu na posiadane zaplecze transportowe wprowadziliśmy do oferty usługi transportowe do 3,5t wykonywane na obszarze całego kraju.